5. marca 2017

ONA (a teraz nemyslíme ten film z 2013)

Kde bolo tam bolo, za ruskými horami a slovenskými riekami, existovala jedna dievčina. Je to podložený fakt, ona naozaj existovala. Lenže tak ako existovala ona, existovalo ešte veľa dievčat. A možno ich bolo aj veľa takých ako ona. Lenže teraz si rozpovieme niečo o nej. Dievčina mala v sebe veľkú impulzívnosť. Tá ju doviedla k tomu, aby písala na blog, aby šla na umeleckú strednú a takisto aj na to, aby si začala ďalší vzťah.Nevieme, či bol jej výber strednej školy správny, ale vieme, že ho neľutovala. Možno to bolo preto, pretože vedela, že by na inú školu ísť nechcela. A možno to tak nebola a ona si to nahovárala iba preto, že je lenivá a zároveň neobsedí na mieste.
Do jej sedemnásteho roku života mala 4 vzťahy, ktoré možno nazvať vzťahmi, aj keď ona sama tvrdila, že jeden z toho bol skôr úlet ako vzťah. Ku každému vzťahu mala určitú definíciu, okrem toho posledného :
1. prvá veľká láska, ale toho druhého
2. prvá veľká láska jej aka.9 mesačný úlet, ktorý mal následky
3. asi sa to nedá nazvať láska, ale skôr 2 týždenný úlet, ktorý nemal žiadne následky
4.

Netušíme či to bolo preto, pretože nikdy neskončil a tak ho nechcela škatuľkovať, alebo či skončil príliš rýchlo na to, aby o ňom niečo zaznamenala. Vieme len, že bola šťastná.

Dievčina mala egocentrické, narcistické a určite aj egoistické sklony. Hovorilo to jej okolie. Ale jej okolie hovorilo aj to, že ona taká jednoducho je a, že je to v rámci noriem. Vďaka tomu si možno založila blog, vďaka ktorému teraz čerpáme informácie ale možno aj dezinformácie o nej. Nikdy sme nepovedali, že je to overený zdroj, ale po prečítaní jej článkov sme nadobudli pocit, že máme v nej určitú dôveru.

Snažíme sa nájsť dôvod prečo píšeme tento článok. Možno sa na nás po prečítaní všetkých jej článkov niečo nalepilo a mali sme chuť jednoducho niečo len napísať. Bez zamyslenia sa nad umeleckou hodnotou a obsahovou stránkou. A možno nás to urobilo šťastnými tak ako ona bola pri poslednom pridanom článku.
Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

© BLOG 'N' ROLL
Maira Gall