19. septembra 2014

school

Neviem ako ste vy strávili piatkový večer, nuž , môj bol venovaný novému notebooku a fotkám z celého školského týždňa. Stihla som školu, divadlo, skateboard a knihu.
Ouu , a odporúčam tento playlist na večer! 
6 komentárov

 1. Fascinuje mě, že jste ve škole taková fajn parta.
  No a pak mě samozřejmě fascinují ty fotky, ale to je jasný, ne?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ono , divadelníkov je nás 17 a z toho 16 dievčat. Niekto by aj povedal, že sa budeme hádať, ale už sme si na seba asi aj zvykli. Keďže väčšina z nás je na internáte, tak tam sa stretávame stále, presnejšie sme cielene stále spolu. Hodiny nemáme skoro žiadne , že by sme boli všetci spolu tak to tým. Raz prídu hádky určite, ale zatiaľ to tak nevyzerá!

   Odstrániť
 2. Super fotky! :) Musí to byť zaujímavé! :)) My si takých vecí ako zrkadlová miestnosť na gyme neužijeme, ale no čo už :D.
  Inak, milujem tú pesničku najviac na svete. Spievala si ju už? Inak, neplánuješ na youtube začať robiť nejaké covery? Ak teda už nerobíš?

  An illusion of beauty- Mirror of lies

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. A no na gyme asi moc nie :D
   Tú pesničku som nespievala a už veľa ľudí mi aj do komentárov písalo ohľadom coverov a nie, že by som presne plánovala kedy a akú pesničku , ale rada by som nejaký urobila! A chcela by som to stihnúť dokonca tohoto roku :)

   Odstrániť

© BLOG 'N' ROLL
Maira Gall